O nas

Ropki , agroturystyka i Beskidy to słowa mające ogrom wspólnego. Biały Dom W Ropki to nowoczesne gospodarstwo agroturystyczne, zapewniające wysoki standard wypoczynku osobom poszukującym kontaktu z Beskidami, ciszą i świeżym powietrzem. Nasi goście zakochują się w Ropkach od pierwszego wejrzenia, a rodząca się z czasem miłość i przywiązanie trwa przez lata. Biały Dom W Ropki to dom, w którym Beskidy zaglądają do okien w zimie i w lecie. Nasz ekologiczny dom (korzystamy z energii słonecznej) zapewnia prawdziwie wypoczynkowy pobyt, a Beskidy otulające Ropki napełniają naszych gości siłami witalnymi na długie miesiące. Zapraszamy Państwa w góry do Ropek! Agroturystyka jest coraz bardziej popularna, a Ropki to jedno z niewielu miejsc w górach, ujmujących swoją ciszą i pięknem otaczającej przyrody.

Atuty naszego domu to cisza, spokój i komfortowe warunki. Do dyspozycji Gości są 2 i 4-osobowe pokoje z łazienkami oraz przestronny salon z kominkiem. Na piecu opalanym drewnem, z wykorzystaniem produktów okolicznego pochodzenia (grzyby, sery, śmietana, warzywa, zioła, pyszny chleb) przygotowujemy pyszne, domowe posiłki (śniadanie i obiadokolacja) na zamówienie również dania wegetariańskie oraz realizujemy diety specjalne.

Zobacz, jak wygląda nasz pensjonat!

Zobacz jak wygląda nasz pensjonat

Gospodarstwo agroturystyczne W Ropki to idealne miejsce dla rodzin planujących wypoczynek z dziećmi.

Gospodarstwo agroturystyczne Biały Dom W Ropki to idealne miejsce pobytu, którego otoczenie oferuje możliwość aktywnego wypoczynku lub po prostu nic nierobienia. Otoczenie domu jest bezpieczne dla najmłodszych i może z powodzeniem wypełnić ich wolny czas na huśtawkach, trampolinie czy w piaskownicy. Największą atrakcję stanowi jednak płynący wzdłuż działki strumyk nad którym zrobiliśmy kładkę. Dla najmłodszych przygotowaliśmy również klocki, książeczki i bajki. Wszyscy goście bardzo chętnie wypoczywają w salonie, gdzie czekają na nich wygodne kanapy i fotele, a przytulny klimat zapewnia kominek. Wieczorami polecamy ognisko w ogrodzie. Ciemność w górach jest zupełnie inna niż w mieście, a gwiazd na niebie wydaje się, że jest o miliardy więcej.

Zdrowa żywność dla wszystkich bywalców

Posiłki, śniadania i obiadokolacje, są serwowane w formie szwedzkiego stołu.  Oferujemy możliwość zamówienia potraw wegetariańskich i dań opartych na dietach specjalnych. Wykorzystujemy produkty lokalnego pochodzenia m.in. pełnoziarnisty, wypiekany w okolicy chleb, miejscowe warzywa i nabiał oraz domowe przetwory. Niezwykła 🙂 domowa kuchnia to potrawy gotowane na piecu opalanym drewnem.

Przyjedź i przekonaj się sam!