Pokoje

Pokoje w Białym Domu W Ropki

Nasi goście mogą skorzystać z 2 i 4-osobowych pokoi z przestronnymi łazienkami. Starając się dopasować pokoje do potrzeb gości wyposażyliśmy je w komfortowe łóżka, suszarkę do włosów i ręczniki. Są też ciepłe wełniane koce na wieczorne otulenie. Biały Dom W Ropki posiada komfortowe warunki (niezwykle cenione po dniu spędzonym w górach), zapewnia ciszę i spokój wokół oraz cudowne widoki za oknem. Do dyspozycji gości jest również przestronny salon z kominkiem. Zapraszamy rodziny i grupy przyjaciół, którzy pragną spędzić w Ropkach niezapomniane chwile. Zarówno tych aktywnie spędzających wolny czas na pobliskich szlakach, jak i tych pragnących nacieszyć się relaksującymi wieczorami w gronie najbliższych.

Apartament 4-osobowy

Apartament 4-osobowy

Apartament to dwa pokoje: sypialnia z komfortowym podwójnym łóżkiem oraz drugi pokój wyposażony w dwa pojedyncze łóżka. Wspólna duża łazienka ma dostęp z sypialni. Dwie umywalki bez problemu pomieszczą akcesoria toaletowe mieszkańców apartamentu.

Apartament ten to dwa pokoje, w których na równi z widokiem za oknem, cieszyć się można przestronnością wnętrz. Pierwszy pokój jest wyposażony w podwójne łóżko, natomiast drugi w dwa pojedyncze łóżka. Wyposażenie łazienki stanowią dwie umywalki, umiejscowione nad praktycznym, podwójnym blatem, który bezproblemowo mieści wszystkie akcesoria kosmetyczne należące do gości.

Studio 4-osobowe

Studio 4-osobowe

Studio to połączone korytarzykiem dwa bliźniacze pokoje dwuosobowe, każdy wyposażony w dwa komfortowe pojedyncze łóżka. Wspólna łazienka ma dostęp z korytarza. Dwie umywalki bez problemu pomieszczą akcesoria toaletowe mieszkańców studia.

Czteroosobowe studio to dwa bliźniacze pokoje dwuosobowe, które połączone są korytarzykiem. Każdy z pokoi wyposażony jest w dwa, komfortowe łóżka pojedyncze. Goście mają do dyspozycji wspólną łazienkę dostępną z korytarza. Wyposażenie łazienki stanowią dwie umywalki, umiejscowione pod biegnącym wzdłuż ściany lustrem. Umieszczone na ścianach półki posiadają wystarczająco dużo miejsca na ręczniki dla wszystkich gości.

Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy

Pokój wyposażony w dwa komfortowe pojedyncze łóżka. Mały, ale przytulny z wygodną łazienką.

W naszym domu mamy dwa sąsiadujące ze sobą, pokoje dwuosobowe. Każdy z własną łazienką, wyposażoną w suszarkę do włosów oraz ręczniki.

Cennik pobytu w naszym pensjonacie | cena za osobonoc:

  • Dorośli i dzieci w wieku powyżej 10 lat  – 140 zł (cena obejmuje pobyt z wyżywieniem: śniadanie i obiadokolacja):
  • Dzieci w wieku 2-10 lat  – 70 zł (cena obejmuje pobyt z wyżywieniem: śniadanie i obiadokolacja):
  • Dzieci w wieku do lat 2 – bezpłatnie

Zarezerwuj już teraz:
Jest wiele powodów dla których wyjeżdżamy z domu. Dla kilku z nich warto przyjechać do nas:

1. Jesteśmy ciekawi świata. Super! Beskid Niski to miejsce niezwykłe wciąż nieodkryte i mało uczęszczane przez turystów.
2. Jesteśmy aktywni, ale powietrze fitness klubu już nas dusi. Nasza oferta dla ludzi aktywnych to przede wszystkim wycieczki piesze, ale również rowery, bieganie czy pływanie w pobliskim zalewie Klimkówka.
3. Jesteśmy leniwi lub zmęczeni: u nas można również nic nie robić tylko leżakować w hamaku nadrabiając, lub nie, zaległe lektury.