Wakacje z rodziną

Gospodarstwo agroturystyczne Biały Dom W Ropki to idealne miejsce dla rodzin planujących wypoczynek z dziećmi. Wycieczki piesze i rowerowe to stały element dnia, choć relaks na leżaczku na słonecznym tarasie z kawą w jednej ręce, a książką w drugiej, nie należy wśród naszych gości do rzadkości. Teren wokół naszego domu umożliwia dzieciakom bezpieczną zabawę. Pyszne, domowe śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz obiadokolacje  gotowane na kuchni opalanej drewnem sycą brzuchy dziadków, rodziców i ich pociech.

Zapraszamy

Konie

Jedną z atrakcji Ropek są jazdy konne. Zapraszamy na przejażdżki o porannej rosie i w mgle budzącego się dnia do naszych sąsiadów Magdy i Marcina chyzekonie.pl lub do Basi koniewropkach.
Czytaj dalej

Rowery

Następująca kompozycja – ciekawe trasy rowerowe, Beskidy i malownicze widoki są dla wielu naszych gości główną zachętą do przyjazdu do Ropek. Po sutym śniadaniu przychodzi pora, by siąść na rower i zaliczyć kilka kilometrów dróg i ścieżek …
Czytaj dalej

Narty

W zimie dużą popularnością cieszą się wycieczki na nartach biegowych lub wypady na stok narciarski Tylicza lub Magury Małastowskiej. „Narty i Beskidy, a zwłaszcza Beskid Niski to się nie trzyma kupy” – mawiają nasi goście. Jednak szybko zmieniają zdanie spędziwszy w Ropkach swoje pierwsze zimowe wakacje. U nas poczujesz się jak Justyna Kowalczyk …
Czytaj dalej

Turystyka piesza

Co jest podstawą wypoczynku w Ropkach? Turystyka. Beskidy, a szczególnie Beskid Niski to góry, w których początkujący adepci turystyki pieszej powinni odbierać swoje pierwsze szlify.
Czytaj dalej

Klimkówka

Windsurfing w Ropkach? Surfing i Beskidy (Beskid Niski)? Klimkówka to popularna nazwa Jeziora Klimkowskiego, które znajduje się kilkanaście kilometrów od Ropek.
Czytaj dalej

Źródła termalne w Bardiejowie

Będąc w w Ropkach, gdy pozna się już trochę Beskidy, a dokładnie Bedkid Niski nie można zapomnieć o pobliskim Bardejovie, uzdrowisku po stronie słowackiej, którego historia sięga 1247 roku. Można tu odwiedzić źródła termalne.
Czytaj dalej

Svystowy Sad

Charakterystycznym miejscem w Ropkach jest Swystowy Sad, gospodarstwo agroturystyczne naszych znajomych Grażyny i Michała Furmanów. Pierwsze pytanie naszych gości brzmi, czy tam mocno wieje (swysta).
Czytaj dalej

Dom na Łąkach

Co mają wspólnego Dom na Łąkach i Ropki. Miłość do gór, ciszy i spokoju, zieleni, a także kultury Łemkowskiej. Nasz dom, który nazwaliśmy „Biały Dom W Ropki”, na łąkach nie stoi, lecz przy strumyku płynącym wzdłuż drogi.
Czytaj dalej