Wyjazd integracyjny

Motywujący do dalszej wspólnej pracy wyjazd integracyjny Twojego działu lub teamu sprzedażowego, wyjazd typu retreat, praca w ciszy i skupieniu nad budżetem na przyszły rok lub strategią marketingową – do tego właśnie idealnie nadaje się nasze gospodarstwo agroturystyczne w Ropkach. Wynajem całego domu na kilka dni, domowa kuchnia, projektor i sprzęt nagłaśniający, profesjonalny ekspres do kawy, wygodne stoły i sala kominkowa sprzyjają zarówno pracy jak i wypoczynkowi. Wieczorne spożywanie przy kominku lub kameralne rozmowy w kuchni przy tradycyjnym piecu kuchennym na zawsze pozostaną w pamięci pracowników goszczonych u nas firm.
Jeżeli potrzebujesz, aby Twoi współpracownicy nabrali dystansu do codziennej rzeczywistości biznesowej lub intensywnie odpoczęli po trudach przedświątecznego peaku sprzedażowego, zapraszamy do Ropek. Po pierwsze spacery i wycieczki na okoliczne przełęcze i szczyty. Po drugie aktywności typu off road, tyrolka, rywalizacja w terenie w GPS-em w ręku pieszo lub rowerami. A dla miłośników etnografii wycieczki śladami beskidzkich Łekmów.
A przede wszystkim cisza i spokój oraz poczucie, że świat zapomniał o tej malowniczej beskidzkiej dolinie.

Off road

Beskidy to serce off roadu – samochodowych wycieczek po bezdrożach. Polecamy wycieczki samochodami własnymi, jak i wynajętymi Land Roverami, posiadającymi wymagany sprzęt do tego typu przygód.
Czytaj dalej

Tyrolka

Tyrolka to popularna nazwa tzw. zjazdów linowych, dyscypliny wywodzącej się z kategorii sportów ekstremalnych, która została zaadaptowana na potrzeby turystyki rodzinnej i biznesowej.
Czytaj dalej

Wycieczki w formie gry z GPS

Zaprzyjaźnieni z nami instruktorzy chętnie zorganizują dla Was GPS Mission – zabawę w terenie, która polega na odszukiwaniu skarbów, punktów kontrolnych, zdobywaniu informacji i wykonywaniu innych szalonych zadań.
Czytaj dalej